Mazoch: "Stoch ma przed sobą piękną karierę"

 • 2007-10-15 18:56

Sezon letni za nami. O próbę oceny wydarzeń, które miały miejsce na skoczniach w ostatnich miesiącach pokusił się na swojej stronie internetowej Jan Mazoch.

"Okazało się na koniec to, co można było przewidzieć jeszcze przed rozpoczęciem Letniej Grand Prix" - pisze Mazoch - "Uważam, że sezon letni potwierdził super klasę Adama Małysza, ale tego można było się spodziewać. Także Morgi skacze świetnie i zakładam, że w zimie również będzie o nim głośno. Już dziś widzę w nim kandydata do podium w Turnieju Czterech Skoczni."

Czeski skoczek przyznaje również, że spore wrażenie zrobił na nim rewelacyjny występ Kamila Stocha w Oberhofie:
"Mocno mnie zaskoczył Kamil Stoch podczas zawodów w Oberhofie. Widać, że podąża śladami Adama, a biorąc pod uwagę jego młody wiek można przypuszczać, że ma przed sobą piękną karierę".

Spośród czeskich skoczków najlepsze wrażenie latem zostawili po sobie, zdaniem Mazocha, Roman Koudelka i Martin Cikl.

Warto przypomnieć, że w minionym sezonie letnim Mazoch zaliczył udany powrót na skocznię. Zaprezentował się z dobrej strony podczas Pucharu Kontynentalnego w Villach, gdzie zajął 7 i 13 miejsce.


Adrian Dworakowski, źródło: janmazoch.cz
oglądalność: (6018) komentarze: (13)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • vero92 weteran

  Janek też może jeszcze mieć przed sobą piękną karierę. A ja wierzę głęboko, że i Kamilowi się uda :)

 • anonim

  @Luk

  Ja juz tłumaczyłam jednemu, nicka jego nie wymienię aby nie zaczynac z nim rozmowy, ale wiadomo o kogo chodzi :)
  że jest cos takiego jak profil, tam mozna sobie włączyc lub wyłączyć pewne opcje ale ty to wiesz napewno,
  ja mam juz od bardzo dawna wyłączoną statystykę bo i po co ona ma być ? dla kogo ? mnie to nie potrzebna.Wchochę tutaj przez cały rok, bo po prostu lubie tę stronę, dla przyjemności, od lat i non stop przez cały rok.
  Moją statystykę mam na moim ekranie i tylko ja ją widzę nikt więcej,
  ilośc komentarzy również tylko ja je widzę,
  bo i po co komu te liczby są potrzebne ?
  Pozdrawiam !

 • anonim
  @Adrian

  To napisz Czechom, że kłamią na skoky.net:

  28.09.2007 - Mazoch úspěšně pokořil velký můstek HS 140 v Klingenthalu

 • Adrian D. redaktor

  A w ten weekend Mazoch oddał swój pierwszy po przerwie skok na dużej skoczni. Dokonał tego w ... Zakopanem, gdzie przebywał z czeską kadrę B.

 • Divine JazOOn początkujący
  a ja

  chciałbym żeby była druzyna jak w austrii. jak nie wygrywa Morgi, to Schlieri, jak nie Schlieri to Koffi itd. a u nas jak nie wygrywa Małysz to nikt (choc teraz mozna napisac ze Stoch) :)

 • Fanka Stocha:) początkujący

  Teraz wiele osób widzi piękną kariere Stocha:) Ja też mocno w to wierze... Chciałabym żeby szedł drogą Małysza, oczywiście może być niemożliwością to żeby wygrywał wszystko, ale chciałabym żeby chociaż część luki po Małyszu(który za jakiś czas napewno zkończy kariere) zakleił i żeby poprpstu byl doceniany:):)

 • Luk profesor

  @harry

  Heh, najwięcej komentarzy ma józek sibek, ponad trzy tysiące, wejdź w statystyki.

  A zresztą, czy ważna jest ich ilość?

 • harry stały bywalec

  @Fanka
  Jasne , ze dwie różne osoby. Nie ma ludzi jednakowych nawet nasi bruderzy sa inni. :) wiec nie musisz przynajmniej Ty myślec.
  To był Twoj 4908 koment.

 • anonim

  Kamil to Kamil a Adam to Adam, to dwie różne osoby, ja przynajmniej tak myslę.

  OJ życzę tego Kamilowi z całego serduszka aby podbił serca tylu tysięcy kibiców nie tylko u nas ale i poza granicami naszego kraju.
  Chyba juz mu sie to udaje.

  Powodzenia Kamil !
  A Jankowi zyczę pieknego powrotu na skocznie świata i to już niedługo.

 • Elizka bywalec

  Kamil rzeczywiście ma przed sobą sukcesy. Myślę, że zimą będzie skakał bardzo dobrze. Mocno trzymam za niego kciuki! Nie chcę, żeby Adaś zakończył karierę, ale jak już będzie musiał to zrobić, to na pewno będziemy mieć mocnego Polaka. Oby tylko drużyna była mocna.

 • Fan(ka) początkujący

  Skoro ma wypełnić pustkę po Małyszu, to znaczy, że ma go zastąpic na miejscu najlepszego skoczka w kadrze.

 • vegx redaktor

  No właśnie, Kamil nie ma zastępować Małysza, ani też być jego następcą... powinien raczej wypełnić pustkę jaka powstanie po tym jak Adam zakończy karierę sportową.

 • Fan(ka) początkujący

  Piękna kariera... w końcu ktoś musi zastąpić MISTRZA. ;)

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).