Triumfatorzy Pucharu Świata

Triumfatorzy Pucharu Świata w skokach narciarskich
Sezon I miejsce II miejsce III miejsce
1979/1980 NEUPER Hubert KOGLER Armin BOBAK Stanisław
1980/1981 KOGLER Armin RUUD Roger BULAU Horst
1981/1982 KOGLER Armin NEUPER Hubert BULAU Horst
1982/1983 NYKAENEN Matti BULAU Horst KOGLER Armin
1983/1984 WEISSFLOG Jens NYKAENEN Matti PLOC Pavel
1984/1985 NYKAENEN Matti FELDER Andreas VETTORI Ernst
1985/1986 NYKAENEN Matti VETTORI Ernst FELDER Andreas
1986/1987 OPAAS Vegard VETTORI Ernst FELDER Andreas
1987/1988 NYKAENEN Matti PLOC Pavel ULAGA Primoz
1988/1989 BOKLOEV Jan WEISSFLOG Jens THOMA Dieter
1989/1990 NIKKOLA Ari-Pekka VETTORI Ernst FELDER Andreas
1990/1991 FELDER Andreas ZUEND Stefan THOMA Dieter
1991/1992 NIEMINEN Toni RATHMAYR Werner FELDER Andreas
1992/1993 GOLDBERGER Andreas SAKALA Jaroslav KASAI Noriaki
1993/1994 BREDESEN Espen WEISSFLOG Jens GOLDBERGER Andreas
1994/1995 GOLDBERGER Andreas CECON Roberto AHONEN Janne
1995/1996 GOLDBERGER Andreas NIKKOLA Ari-Pekka AHONEN Janne
1996/1997 PETERKA Primoz THOMA Dieter FUNAKI Kazuyoshi
1997/1998 PETERKA Primoz FUNAKI Kazuyoshi WIDHOELZL Andreas
1998/1999 SCHMITT Martin AHONEN Janne KASAI Noriaki
1999/2000 SCHMITT Martin WIDHOELZL Andreas AHONEN Janne
2000/2001 MAŁYSZ Adam SCHMITT Martin JUSSILAINEN Risto
2001/2002 MAŁYSZ Adam HANNAWALD Sven HAUTAMAEKI Matti
2002/2003 MAŁYSZ Adam HANNAWALD Sven WIDHOELZL Andreas
2003/2004 AHONEN Janne LJOEKELSOEY Roar ROMOEREN Bjoern Einar
2004/2005 AHONEN Janne LJOEKELSOEY Roar HAUTAMAEKI Matti
2005/2006 JANDA Jakub AHONEN Janne KUETTEL Andreas
2006/2007 MAŁYSZ Adam JACOBSEN Anders AMMANN Simon
2007/2008 MORGENSTERN Thomas SCHLIERENZAUER Gregor AHONEN Janne
2008/2009 SCHLIERENZAUER Gregor AMMANN Simon LOITZL Wolfgang
2009/2010 AMMANN Simon SCHLIERENZAUER Gregor MORGENSTERN Thomas
2010/2011 MORGENSTERN Thomas AMMANN Simon MAŁYSZ Adam
2011/2012 BARDAL Anders SCHLIERENZAUER Gregor KOFLER Andreas
2012/2013 SCHLIERENZAUER Gregor BARDAL Anders STOCH Kamil
2013/2014 STOCH Kamil PREVC Peter FREUND Severin
2014/2015 FREUND Severin PREVC Peter KRAFT Stefan
2015/2016 PREVC Peter FREUND Severin GANGNES Kenneth
2016/2017 KRAFT Stefan STOCH Kamil TANDE Daniel Andre
2017/2018 STOCH Kamil FREITAG Richard TANDE Daniel Andre
2018/2019 KOBAYASHI Ryoyu KRAFT Stefan STOCH Kamil
2019/2020 KRAFT Stefan GEIGER Karl KOBAYASHI Ryoyu

Kalendarz

Data Kraj Miejscowość Skocznia Info Wyniki Więcej
Etap 3
21-11-2020 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs drużynowynocny -
22-11-2020 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
28-11-2020 Finlandia Ruka HS 142 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
29-11-2020 Finlandia Ruka HS 142 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
05-12-2020 Rosja Niżny Tagił HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
06-12-2020 Rosja Niżny Tagił HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
19-12-2020 Szwajcaria Engelberg HS 140 (K-125) konkurs indywidualny -
20-12-2020 Szwajcaria Engelberg HS 140 (K-125) konkurs indywidualny -
Etap 4
29-12-2020 Niemcy Oberstdorf HS 137 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
01-01-2021 Niemcy Garmisch-Partenkirchen HS 142 (K-125) konkurs indywidualny -
03-01-2021 Austria Innsbruck HS 130 (K-120) konkurs indywidualny -
06-01-2021 Austria Bischofshofen HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
09-01-2021 Niemcy Titisee-Neustadt HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
10-01-2021 Niemcy Titisee-Neustadt HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
Etap 5
16-01-2021 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs drużynowynocny -
17-01-2021 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
23-01-2021 Finlandia Lahti HS 130 (K-116) konkurs drużynowynocny -
24-01-2021 Finlandia Lahti HS 130 (K-116) konkurs indywidualny -
30-01-2021 Niemcy Willingen HS 145 (K-130) konkurs indywidualnynocny -
31-01-2021 Niemcy Willingen HS 145 (K-130) konkurs indywidualnynocny -
Etap 6
06-02-2021 Japonia Sapporo HS 137 (K-123) konkurs indywidualnynocny -
07-02-2021 Japonia Sapporo HS 137 (K-123) konkurs indywidualny -
13-02-2021 Chiny Zhangjiakou HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
14-02-2021 Chiny Zhangjiakou HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
20-02-2021 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs indywidualny -
21-02-2021 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs mieszany -
Etap 7
13-03-2021 Norwegia Oslo HS 134 (K-120) konkurs drużynowynocny -
14-03-2021 Norwegia Oslo HS 134 (K-120) konkurs indywidualny -
16-03-2021 Norwegia Lillehammer HS 140 (K-123) konkurs indywidualnynocny -
18-03-2021 Norwegia Trondheim HS 138 (K-124) konkurs indywidualnynocny -
20-03-2021 Norwegia Vikersund HS 240 (K-200) konkurs drużynowynocny -
21-03-2021 Norwegia Vikersund HS 240 (K-200) konkurs indywidualnynocny -
26-03-2021 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs indywidualny -
27-03-2021 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs drużynowy -
28-03-2021 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs indywidualny -