Triumfatorzy Pucharu Świata w Lotach

Triumfatorzy Pucharu Świata w lotach narciarskich
Sezon I miejsce II miejsce III miejsce
1990/1991 ZUEND Stefan HORNGACHER Stefan GEBSTEDT Ralf
1991/1992 RATHMAYR Werner GOLDBERGER Andreas FELDER Andreas
1992/1993 SAKALA Jaroslav MOLLARD Didier GOLDBERGER Andreas
1993/1994 SAKALA Jaroslav BREDESEN Espen CECON Roberto
1994/1995 GOLDBERGER Andreas OKABE Takanobu CECON Roberto
1995/1996 GOLDBERGER Andreas AHONEN Janne DUFFNER Christof
1996/1997 PETERKA Primoz OKABE Takanobu FUNAKI Kazuyoshi
1997/1998 HANNAWALD Sven FUNAKI Kazuyoshi WIDHOELZL Andreas
1998/1999 SCHMITT Martin KASAI Noriaki MIYAHIRA Hideharu
1999/2000 HANNAWALD Sven AHONEN Janne INGEBRIGTSEN Tommy
2000/2001 SCHMITT Martin MAŁYSZ Adam JUSSILAINEN Risto
2008/2009 SCHLIERENZAUER Gregor OLLI Harri AMMANN Simon
2009/2010 KRANJEC Robert SCHLIERENZAUER Gregor AMMANN Simon
2010/2011 SCHLIERENZAUER Gregor KOCH Martin MORGENSTERN Thomas
2011/2012 KRANJEC Robert KOCH Martin AMMANN Simon
2012/2013 SCHLIERENZAUER Gregor KRANJEC Robert STJERNEN Andreas
2013/2014 PREVC Peter KASAI Noriaki SCHLIERENZAUER Gregor
2014/2015 PREVC Peter FREUND Severin TEPES Jurij
2015/2016 PREVC Peter KRANJEC Robert FORFANG Johann Andre
2016/2017 KRAFT Stefan WELLINGER Andreas STOCH Kamil
2017/2018 STJERNEN Andreas STOCH Kamil JOHANSSON Robert
2018/2019 KOBAYASHI Ryoyu EISENBICHLER Markus ŻYŁA Piotr

Kalendarz

Data Kraj Miejscowość Skocznia Info Wyniki Więcej
Etap 3
23-11-2019 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs drużynowynocny wyniki
Austria Norwegia Polska
24-11-2019 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs indywidualny wyniki
TANDE Daniel Andre LANISEK Anze STOCH Kamil
30-11-2019 Finlandia Ruka HS 142 (K-120) konkurs indywidualnynocny wyniki
TANDE Daniel Andre ASCHENWALD Philipp LANISEK Anze
01-12-2019 Finlandia Ruka HS 142 (K-120) konkurs indywidualnynocny odwołane wyniki
07-12-2019 Rosja Niżny Tagił HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny wyniki
SATO Yukiya GEIGER Karl ASCHENWALD Philipp
08-12-2019 Rosja Niżny Tagił HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny wyniki
KRAFT Stefan PEIER Killian KOBAYASHI Ryoyu
14-12-2019 Niemcy Klingenthal HS 140 (K-125) konkurs drużynowynocny wyniki
Polska Austria Japonia
15-12-2019 Niemcy Klingenthal HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny wyniki
KOBAYASHI Ryoyu KRAFT Stefan LINDVIK Marius
21-12-2019 Szwajcaria Engelberg HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny wyniki
STOCH Kamil KRAFT Stefan GEIGER Karl
22-12-2019 Szwajcaria Engelberg HS 140 (K-125) konkurs indywidualny wyniki
KOBAYASHI Ryoyu PREVC Peter HOERL Jan
Etap 4
29-12-2019 Niemcy Oberstdorf HS 137 (K-120) konkurs indywidualnynocny wyniki
KOBAYASHI Ryoyu GEIGER Karl KUBACKI Dawid
01-01-2020 Niemcy Garmisch-Partenkirchen HS 142 (K-125) konkurs indywidualny wyniki
LINDVIK Marius GEIGER Karl KUBACKI Dawid
04-01-2020 Austria Innsbruck HS 130 (K-120) konkurs indywidualny wyniki
LINDVIK Marius KUBACKI Dawid TANDE Daniel Andre
06-01-2020 Austria Bischofshofen HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny wyniki
KUBACKI Dawid GEIGER Karl LINDVIK Marius
Etap 5
11-01-2020 Włochy Predazzo HS 104 (K-95) konkurs indywidualnynocnyzamiast HS135 wyniki
GEIGER Karl KRAFT Stefan KUBACKI Dawid
12-01-2020 Włochy Predazzo HS 104 (K-95) konkurs indywidualnynocnyzamiast HS135 wyniki
GEIGER Karl KRAFT Stefan KUBACKI Dawid
18-01-2020 Niemcy Titisee-Neustadt HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny wyniki
KUBACKI Dawid KRAFT Stefan KOBAYASHI Ryoyu
19-01-2020 Niemcy Titisee-Neustadt HS 142 (K-125) konkurs indywidualny wyniki
KUBACKI Dawid KOBAYASHI Ryoyu ZAJC Timi
25-01-2020 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs drużynowynocny wyniki
Niemcy Norwegia Słowenia
26-01-2020 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny wyniki
STOCH Kamil KRAFT Stefan KUBACKI Dawid
01-02-2020 Japonia Sapporo HS 137 (K-123) konkurs indywidualnynocny -
02-02-2020 Japonia Sapporo HS 137 (K-123) konkurs indywidualny -
Etap 6
08-02-2020 Niemcy Willingen HS 145 (K-130) konkurs indywidualnynocny -
09-02-2020 Niemcy Willingen HS 145 (K-130) konkurs indywidualnynocny -
15-02-2020 Austria Bad Mitterndorf HS 235 (K-200) konkurs indywidualny -
16-02-2020 Austria Bad Mitterndorf HS 235 (K-200) konkurs indywidualny -
21-02-2020 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs indywidualny -
22-02-2020 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs indywidualny -
28-02-2020 Finlandia Lahti HS 130 (K-116) konkurs indywidualnynocny za Rukę -
29-02-2020 Finlandia Lahti HS 130 (K-116) konkurs drużynowynocny -
01-03-2020 Finlandia Lahti HS 130 (K-116) konkurs indywidualny -
Etap 7
07-03-2020 Norwegia Oslo HS 134 (K-120) konkurs drużynowynocny -
08-03-2020 Norwegia Oslo HS 134 (K-120) konkurs indywidualny -
10-03-2020 Norwegia Lillehammer HS 140 (K-123) konkurs indywidualnynocny -
12-03-2020 Norwegia Trondheim HS 138 (K-124) konkurs indywidualnynocny -
14-03-2020 Norwegia Vikersund HS 240 (K-200) konkurs drużynowynocny -
15-03-2020 Norwegia Vikersund HS 240 (K-200) konkurs indywidualny -