Triumfatorzy Pucharu Świata w Lotach

Triumfatorzy Pucharu Świata w lotach narciarskich
Sezon I miejsce II miejsce III miejsce
1990/1991 ZUEND Stefan HORNGACHER Stefan GEBSTEDT Ralf
1991/1992 RATHMAYR Werner GOLDBERGER Andreas FELDER Andreas
1992/1993 SAKALA Jaroslav MOLLARD Didier GOLDBERGER Andreas
1993/1994 SAKALA Jaroslav BREDESEN Espen CECON Roberto
1994/1995 GOLDBERGER Andreas OKABE Takanobu CECON Roberto
1995/1996 GOLDBERGER Andreas AHONEN Janne DUFFNER Christof
1996/1997 PETERKA Primoz OKABE Takanobu FUNAKI Kazuyoshi
1997/1998 HANNAWALD Sven FUNAKI Kazuyoshi WIDHOELZL Andreas
1998/1999 SCHMITT Martin KASAI Noriaki MIYAHIRA Hideharu
1999/2000 HANNAWALD Sven AHONEN Janne INGEBRIGTSEN Tommy
2000/2001 SCHMITT Martin MAŁYSZ Adam JUSSILAINEN Risto
2008/2009 SCHLIERENZAUER Gregor OLLI Harri AMMANN Simon
2009/2010 KRANJEC Robert SCHLIERENZAUER Gregor AMMANN Simon
2010/2011 SCHLIERENZAUER Gregor KOCH Martin MORGENSTERN Thomas
2011/2012 KRANJEC Robert KOCH Martin AMMANN Simon
2012/2013 SCHLIERENZAUER Gregor KRANJEC Robert STJERNEN Andreas
2013/2014 PREVC Peter KASAI Noriaki SCHLIERENZAUER Gregor
2014/2015 PREVC Peter FREUND Severin TEPES Jurij
2015/2016 PREVC Peter KRANJEC Robert FORFANG Johann Andre
2016/2017 KRAFT Stefan WELLINGER Andreas STOCH Kamil
2017/2018 STJERNEN Andreas STOCH Kamil JOHANSSON Robert
2018/2019 KOBAYASHI Ryoyu EISENBICHLER Markus ŻYŁA Piotr
2019/2020 KRAFT Stefan ZAJC Timi ŻYŁA Piotr

Kalendarz

Data Kraj Miejscowość Skocznia Info Wyniki Więcej
Etap 3
21-11-2020 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs drużynowynocny -
22-11-2020 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
28-11-2020 Finlandia Ruka HS 142 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
29-11-2020 Finlandia Ruka HS 142 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
05-12-2020 Rosja Niżny Tagił HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
06-12-2020 Rosja Niżny Tagił HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
19-12-2020 Szwajcaria Engelberg HS 140 (K-125) konkurs indywidualny -
20-12-2020 Szwajcaria Engelberg HS 140 (K-125) konkurs indywidualny -
Etap 4
29-12-2020 Niemcy Oberstdorf HS 137 (K-120) konkurs indywidualnynocny -
01-01-2021 Niemcy Garmisch-Partenkirchen HS 142 (K-125) konkurs indywidualny -
03-01-2021 Austria Innsbruck HS 130 (K-120) konkurs indywidualny -
06-01-2021 Austria Bischofshofen HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
09-01-2021 Niemcy Titisee-Neustadt HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
10-01-2021 Niemcy Titisee-Neustadt HS 142 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
Etap 5
16-01-2021 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs drużynowynocny -
17-01-2021 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
23-01-2021 Finlandia Lahti HS 130 (K-116) konkurs drużynowynocny -
24-01-2021 Finlandia Lahti HS 130 (K-116) konkurs indywidualny -
30-01-2021 Niemcy Willingen HS 147 (K-130) konkurs indywidualnynocny -
31-01-2021 Niemcy Willingen HS 147 (K-130) konkurs indywidualnynocny -
Etap 6
06-02-2021 Japonia Sapporo HS 137 (K-123) konkurs indywidualnynocny -
07-02-2021 Japonia Sapporo HS 137 (K-123) konkurs indywidualny -
13-02-2021 Chiny Zhangjiakou HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
14-02-2021 Chiny Zhangjiakou HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -
20-02-2021 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs indywidualny -
21-02-2021 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs mieszany -
Etap 7
13-03-2021 Norwegia Oslo HS 134 (K-120) konkurs drużynowynocny -
14-03-2021 Norwegia Oslo HS 134 (K-120) konkurs indywidualny -
16-03-2021 Norwegia Lillehammer HS 140 (K-123) konkurs indywidualnynocny -
18-03-2021 Norwegia Trondheim HS 138 (K-124) konkurs indywidualnynocny -
20-03-2021 Norwegia Vikersund HS 240 (K-200) konkurs drużynowynocny -
21-03-2021 Norwegia Vikersund HS 240 (K-200) konkurs indywidualnynocny -
26-03-2021 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs indywidualny -
27-03-2021 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs drużynowy -
28-03-2021 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs indywidualny -