Wyniki PŚ 1995/1996

Kalendarz

DATA KRAJ MIEJSCOWOŚĆ SKOCZNIA INFO WYNIKI
02-12-1995 Lillehammer K-90 Wyniki >>
03-12-1995 Lillehammer K-120 Wyniki >>
08-12-1995 Villach K-90 Wyniki >>
09-12-1995 Planica K-120 Wyniki >>
10-12-1995 Planica K-120 Wyniki >>
12-12-1995 Predazzo K-90 Wyniki >>
16-12-1995 Chamonix K-95 Wyniki >>
17-12-1995 Chamonix K-95 Wyniki >>
28-12-1995 Oberhof K-120 Wyniki >>
30-12-1995 Oberstdorf K-115 Wyniki >>
01-01-1996 Garmisch-Partenkirchen K-107 Wyniki >>
04-01-1996 Innsbruck K-110 Wyniki >>
06-01-1996 Bischofshofen K-120 Wyniki >>
13-01-1996 Engelberg K-120 Wyniki >>
14-01-1996 Engelberg K-120 Wyniki >>
20-01-1996 Sapporo K-90 Wyniki >>
21-01-1996 Sapporo K-120 Wyniki >>
27-01-1996 Zakopane K-116 Wyniki >>
28-01-1996 Zakopane K-116 Wyniki >>
10-02-1996 Bad Mitterndorf K-185 Wyniki >>
11-02-1996 Bad Mitterndorf K-185 Wyniki >>
18-02-1996 Iron Mountain K-120 przełożony z 17.02. Wyniki >>
18-02-1996 Iron Mountain K-120 Wyniki >>
23-02-1996 Trondheim K-120 Wyniki >>
25-02-1996 Trondheim K-120 odwołane
28-02-1996 Kuopio K-90 Wyniki >>
01-03-1996 Lahti K-90 Wyniki >>
02-03-1996 Lahti K-114 Wyniki >>
03-03-1996 Lahti K-114 Wyniki >>
09-03-1996 Harrachov K-180 Wyniki >>
10-03-1996 Harrachov K-180 odwołane
13-03-1996 Falun K-90 Wyniki >>
15-03-1996 Oslo K-110 Wyniki >>
17-03-1996 Oslo K-110 Wyniki >>

Kalendarz

Data Kraj Miejscowość Skocznia Info Wyniki Więcej
Etap 3
20-11-2021 Rosja Niżny Tagił HS 134 (K-120) konkurs indywidualny nocny wyniki
GEIGER Karl KOBAYASHI Ryoyu GRANERUD Halvor Egner
21-11-2021 Rosja Niżny Tagił HS 134 (K-120) konkurs indywidualny nocny wyniki
GRANERUD Halvor Egner GEIGER Karl KRAFT Stefan
27-11-2021 Finlandia Ruka HS 142 (K-120) konkurs indywidualny nocny wyniki
KOBAYASHI Ryoyu LANISEK Anze EISENBICHLER Markus
28-11-2021 Finlandia Ruka HS 142 (K-120) konkurs indywidualny nocny wyniki
LANISEK Anze GEIGER Karl EISENBICHLER Markus
04-12-2021 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs drużynowy nocny wyniki
Austria Niemcy Słowenia
05-12-2021 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs indywidualny nocny wyniki
HOERL Jan LINDVIK Marius KRAFT Stefan
11-12-2021 Niemcy Klingenthal HS 140 (K-125) konkurs indywidualny nocny wyniki
KRAFT Stefan GRANERUD Halvor Egner STOCH Kamil
12-12-2021 Niemcy Klingenthal HS 140 (K-125) konkurs indywidualny nocny wyniki
KOBAYASHI Ryoyu TANDE Daniel Andre LINDVIK Marius
18-12-2021 Szwajcaria Engelberg HS 140 (K-125) konkurs indywidualny nocny wyniki
GEIGER Karl KOBAYASHI Ryoyu ZAJC Timi
19-12-2021 Szwajcaria Engelberg HS 140 (K-125) konkurs indywidualny nocny wyniki
KOBAYASHI Ryoyu GEIGER Karl LINDVIK Marius
Etap 4
29-12-2021 Niemcy Oberstdorf HS 137 (K-120) konkurs indywidualny nocny wyniki
KOBAYASHI Ryoyu GRANERUD Halvor Egner JOHANSSON Robert
01-01-2022 Niemcy Garmisch-Partenkirchen HS 142 (K-125) konkurs indywidualny wyniki
KOBAYASHI Ryoyu EISENBICHLER Markus KOS Lovro
05-01-2022 Austria Bischofshofen HS 142 (K-125) konkurs indywidualny nocny za Innsbruck, 04.01. wyniki
KOBAYASHI Ryoyu LINDVIK Marius GRANERUD Halvor Egner
06-01-2022 Austria Bischofshofen HS 142 (K-125) konkurs indywidualny nocny wyniki
HUBER Daniel GRANERUD Halvor Egner GEIGER Karl
08-01-2022 Austria Bischofshofen HS 142 (K-125) konkurs indywidualny nocny wyniki
LINDVIK Marius GRANERUD Halvor Egner HOERL Jan
09-01-2022 Austria Bischofshofen HS 142 (K-125) konkurs drużynowy nocny wyniki
Austria Japonia Norwegia
Etap 5
15-01-2022 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs drużynowy nocny wyniki
Słowenia Niemcy Japonia
16-01-2022 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs indywidualny nocny wyniki
LINDVIK Marius GEIGER Karl LANISEK Anze
22-01-2022 Niemcy Titisee-Neustadt HS 142 (K-125) konkurs indywidualny nocny za Sapporo wyniki
GEIGER Karl LANISEK Anze EISENBICHLER Markus
23-01-2022 Niemcy Titisee-Neustadt HS 142 (K-125) konkurs indywidualny nocny za Sapporo wyniki
GEIGER Karl LANISEK Anze EISENBICHLER Markus
28-01-2022 Niemcy Willingen HS 147 (K-130) konkurs mieszanynocny -
29-01-2022 Niemcy Willingen HS 147 (K-130) konkurs indywidualny nocny -
30-01-2022 Niemcy Willingen HS 147 (K-130) konkurs indywidualny nocny -
Etap 6
25-02-2022 Finlandia Lahti HS 130 (K-116) konkurs indywidualny nocny za Sapporo, 21.01 -
26-02-2022 Finlandia Lahti HS 130 (K-116) konkurs drużynowy nocny -
27-02-2022 Finlandia Lahti HS 130 (K-116) konkurs indywidualny -
03-03-2022 Norwegia Lillehammer HS 140 (K-123) konkurs indywidualny nocny -
04-03-2022 Norwegia Oslo HS 134 (K-120) konkurs mieszany nocny -
05-03-2022 Norwegia Oslo HS 134 (K-120) konkurs indywidualny nocny -
06-03-2022 Norwegia Oslo HS 134 (K-120) konkurs indywidualny nocny -
Etap 7
19-03-2022 Niemcy Oberstdorf HS 235 (K-200) konkurs indywidualny nocny -
20-03-2022 Niemcy Oberstdorf HS 235 (K-200) konkurs indywidualny nocny -
25-03-2022 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs indywidualny -
26-03-2022 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs drużynowy -
27-03-2022 Słowenia Planica HS 240 (K-200) konkurs indywidualny -